Про систему |  Ціни та тарифи |  Контакти Реєстрація
[ Єдина система для автоматизації інтернет-магазинів ]

Інформація про систему

exoCRM – це хмарний сервіс, який був розроблений спеціально для керування будь-якою кількістю інтернет-магазинів в одній системі.

Система дозволяє автоматизувати роботу вашого складу, відділу продажів, відділу закупівель, маркетингу та фінансового відділу.

Система включає наступні модулі та функції: каталог товарів і послуг, робота із замовленнями клієнтів, складський облік, фінансовий облік, робота з клієнтською базою, управління співробітниками, статистика продажів, звіти та багато іншого.

Для кого призначена?

Перш за все, наша CRM-система призначена для інтернет-магазинів, які продають в онлайні, а також для магазинів, які продають через соціальні мережі, такі як Instagram, Facebook, YouTube, VK та інші.

Система exoCRM в першу чергу призначена для малого та середнього бізнесу, але в більшості випадків вона добре підійде і для великого бізнесу.

Робота із замовленнями клієнтів

Приймайте та опрацьовуйте замовлення клієнтів з усіх доступних каналів-продажів. Це може бути ваш інтернет-магазин, маркетплейс, роздрібна точка, канал на YouTube, обліковий запис в Instagram або будь-який інший обліковий запис у соціальній мережі.

Ваші менеджери можуть приймати замовлення, які надходять з сайтів, або створювати їх самостійно всередині системи.

Робота зі службами доставки

Інтеграція зі службами доставки дозволяє створювати транспортні накладні, друкувати маркування посилок та відстежувати статуси доставки всіх замовлень у реальному часі та прямо з єдиної системи.

Ми постаралися і максимально спростили вашу роботу зі службами доставки.

Доставляйте посилки своїм клієнтам швидко та комфортно!

SMS та Email повідомлення

Система exoCRM має можливість відправляти автоматичні SMS та Email повідомлення за заздалегідь підготовленими шаблонами. Для цього необхідно інтегруватися з одним із сервісів SMS або Email розсилок за допомогою вбудованих у систему плагінів.

Наша система автоматично інформуватиме клієнтів про нові замовлення, виставлятиме їм рахунки на оплату, і надсилатиме номери транспортних накладних для відстеження статусу доставки їх замовлень.

Всі повідомлення можуть бути призначені як для ваших клієнтів, так і для ваших співробітників.

Інформуйте своїх клієнтів вчасно!

Інтеграція через API

Ми розробили спеціальний API-інтерфейс, завдяки якому можна підключати всі ваші існуючі інтернет-магазини (сайти/додатки) до нашої єдиної системи.

Використовуючи нашу документацію API, ви можете самостійно організувати автоматичну передачу всіх замовлень з ваших сайтів у CRM-систему, а також здійснити синхронізацію всіх товарів, що знаходяться на ваших сайтах з товарами, що зберігаються у каталозі CRM-системи .

Магазинів може бути багато, а система управління завжди одна!

Працюйте де завгодно!

Керуйте своїм бізнесом з будь-якої точки світу!

Працюйте з будь-якого пристрою з виходом в Інтернет за допомогою браузера. Наша система адаптується до будь-яких типів пристроїв (комп'ютери, ноутбуки, планшети, смартфони). Зрозумілий і простий інтерфейс системи дозволяє вести бізнес прямо з екрану Вашого смартфона.

У Exo CRM ми надаємо особливу увагу дизайну кожного елемента системи. Перш ніж зупинити свій вибір на чомусь, ми створюємо та тестуємо сотні, а іноді й тисячі варіантів.

Ми робимо все можливе, щоб легко і комфортно працювало в нашій системі.

Дякуємо за інтерес до нашої системи!

Ми створюємо та впроваджуємо технології,
які просто вирішують завдання клієнтів!